Incognito – lingwalne aparaty ortodontyczne

dobry ortodonta poznań invisalign

Incognito to nowoczesna i niewidoczna alternatywa dla standardowych stałych aparatów ortodontycznych.

nakładki ortodontyczne clear alignerPiękny uśmiech i proste zęby uławiają sukces w życiu prywatnym i zawodowym. Twoje dobre samopoczucie będzie jeszcze lepsze, jeśli za atrakcyjnym uśmiechem będą stały zdrowe zęby i zdrowy zgryz. Takie zęby łatwiej można doczyścić i zapewnić zdrowie dziąsłom na długie lata.

Incognito to zaawansowany technologicznie aparat ortodontyczny stworzony dla pacjentów z różnymi wadami ortodontycznymi. Jest absolutnie niewidoczny, łatwy do utrzymania w czystości i jedyną osobą, która wie o jego istnieniu, jest sam pacjent. Aparat ten jest produkowany indywidualnie dla konkretnego pacjenta: oznacza to, że nie tylko jest perfekcyjnie dopasowany, ale także zapewni perfekcyjne, indywidualne rezultaty. Zarówno zamki, jak i druty są wykonywane indywidualnie technologią komputerową CAD/CAM.

Nic w tym aparacie nie jest standardowe, jak w tradycyjnych aparatach stałych, które tak często sprawiają lekarzowi kłopot, dając niezadowalające rezultaty. Aparat jest wykonywany ze stopu złota absolutnie gładkiego, co zapewnia pacjentowi komfort i szybką adaptację mowy. Nie uczula jak inne metale.

Płaski aparat, idealnie dobrany do zębów pacjenta, umieszcza się na tylnej stronie zębów, dzięki czemu jest on całkowicie niewidoczny. Zamki są znacznie wygodniejsze niż zamki standardowe, ponieważ przylegają perfekcyjnie do powierzchni zębów W rezultacie aparat jest komfortowy w noszeniu.

Zalety Incognito:

 • Za pomocą lingwalnego aparatu Incognito można wyleczyć każdą wadę, która mogłaby być wyleczona aparatem tradycyjnym, zarówno u nastolatków jak i u dorosłych.
 • Aparat Incognito jest w pełni niewidoczny.
 • Aparat Incognito nie uczula, jest bezniklowy i łatwy w czyszczeniu.
 • Dzięki indywidualnemu planowaniu budowy aparatu leczenie przebiega bez powikłań i zapewnia najlepsze rezultaty.
 • Indywidualnie dopasowany płaski kształt zamków i drutów zapewnia pacjentowi maksymalny komfort i szybką adaptację mowy.

smile

Dla kogo Incognito?

Aparat lingwalny Incognito to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić swój uśmiech i zdrowie swojego uzębienia, a jednocześnie świetnie wyglądać, ale zawsze mieli wątpliwości, czy stały aparat ortodontyczny nie sprawi im kłopotu i nie pogorszy ich samopoczucia.

Aparat Incognito może nosić każdy. Jeśli nie ma przeciwwskazań do leczenia wady zgryzu tradycyjnymi aparatami stałymi, pacjent jest znakomitym kandydatem do leczenia aparatem Incognito.

Aparat ten szczególnie zaleca się osobom, które:

 • nie chcą zmieniać swojego wizerunku przez posiadanie aparatu widocznego dla wszystkich, a jednocześnie osiągnąć czarujący uśmiech,
 • chcą uniknąć uszkodzeń widocznych obszarów szkliwa (odwapnień) podczas noszenia tradycyjnego aparatu oraz podrażnień wewnętrznej strony policzków i warg,
 • grają na instrumentach dętych,
 • uprawiają sztuki walki wymagające stosowania dużej siły.

Gdzie znaleźć Incognito?

Incognito mogą stosować tylko certyfikowani ortodonci. Certyfikat zapewnia wysokiej jakości leczenie i wspaniały rezultat. Aparat ten jest stosowany na całym świecie.

dobry ortodonta poznań aparat stały poznań

Jak się to robi?

 • Ortodonta pobiera wycisk zębów i wysyła go do laboratorium 3M w Niemczech.
 • Plan leczenia ortodontycznego jest ustalany przez ortodontę przy współpracy z laboratorium 3M, co pozwala ustalić potrzeby i sposoby poprawy warunków zgryzowych.
 • Przy pomocy oprogramowania CAD/CAM, technologii druku 3D i robotów są przygotowywane zamki i druty, tak zaprojektowane, by poprawić indywidualne warunki pacjenta i zapewnić mu wspaniały uśmiech.
 • Każdy zamek jest precyzyjnie i oddzielnie projektowany i wykonany. Złoto, z którego jest produkowany aparat, jest maksymalnie wypolerowane dla komfortu noszenia, zapewniając także bezpieczeństwo osobom z alergią na metale.

Masz prawo do prawidłowego i efektywnego leczenia. Szukaj dobrego ortodonty.